fbpx
Digitaaltrükk

Kujundustööd

Hea reklaam algab ideest. Heast mõttest on aga vähe kasu, kui seda ilusti paberile panna ei oska. Siin saamegi meie abiks olla mõistliku tähtaja ja hinnaga.

Lihtsamad kujundused

Soovite trükkida visiitkaarte, flaiereid, plakateid vms, aga faili ei ole. Pole probleemi. Teeme korralikud trükifailid ja hea hinnaga! Meil on ka päris suur näidiste kogu kontoris, kust saab ideid ammutada, kui endal konkreetset mõtet ei ole. Proovitrüki saame ka teha kohe. Visiitkaardipõhja loomine al 15eur + km.

Suuremad projektid

Kujundame ka voldikuid, katalooge, albumeid, aastaraamatuid jne. Planeerides suuremaid kampaaniaid, on ühtne disain väga oluline potensiaalsele kliendile meelde jäämiseks. A4 voldiku kujundus al 40eur + km.

Graafiline disain

Kui Teil puudub firmagraafika, siis töötame selle koos välja. Vastavalt soovile ja ootustele saame pakkuda erinevaid lahendusi. Koostame logopasse ja teeme ka lihtsamaid ning väga taskukohaseid logosid. Loodud logod on läbimõeldud ja valmis kasutamiseks erinevatel pindadel ja taustadel. Logopass al 140eur + km. Tellimine ja lisainfo: 55 657 657