fbpx
Autoreklaam

Autoreklaam

Investeering auto kleebisreklaami on igati mõistlik otsus. Nii saab levitada oma organisatsiooni sõnumit igapäevaseid tegemisi toimetades.

Autoreklaamis võib kasutada mistahes elemente. Kujundus võib olla kliendil endal või saame selle ka enda poolt välja pakkuda. Üldiselt kantakse autodele: organisatsiooni logo, kontaktandmed ja muud disainelemendid. Auto võib katta kleebistega osaliselt või üleni. Disainist sõltub ka teostusviis:

Väljalõigatud kleebised

Tekstid ja logod lõigataks autokilest välja spetsiaalse kilelõikusmasinaga. Võimalik on teha väljalõikusi elementidele läbimõõduga kuni 130cm.

Trükitud kleebised

Kui tegemist on kujundusega, kus on kasutatud pilte või muid elemente, millel esineb värvi üleminekuid, tuleb autokleebised trükkida. Trükitud autokleebised lamineeritakse spetsiaalse autolaminaadiga, mis muudab trüki vastupidavaks ilmastikuoludele ja pesule.

 

Auto katmine kleebistega sõltub materjali kulust ja töömahust. Hinnapakkumise saame teha kujunduse alusel. Pakume ka konsultatsioone, et leida Teile parim lahendus vastavalt esitatud soovidele ja eelarvele.

Tellimine ja lisainfo: 55 657 657